Процес бронювання

компаній з прокату автомобілів
Hertz Budget Europcar Avis Alamo National Sixt Thriffty Dollar
Гарантія ціни
Статистика про прокат авто
160
країнах
60.000
пунктах

8.1 M
задоволений клієнт
100%
найкраща ціна
Чому вибирати нас?!
  • найкраща цінова гарантія
  • Ніяких прихованих платежів
  • Безкоштовне скасування
  • Необмежені кілометри
  • Тільки якісні машини
  • Захист від крадіжки
  • страхування відповідальності
  • Підтримка в дорозі 24/7
Процес бронювання
Крок 1: Пошук, запит на розсилку
Будь ласка, виберіть місце розташування автомобіля прокату (країна, місто, місцеположення, наприклад, аеропорт) або, якщо ваш відїзд відрізняється від місця запису, також встановіть його. Потім введіть дату та час запису та випуску окремо. Потім потрібно визначити вік старшого віку та перейти до пошуку.
Крок 2: Вибір, Бронювання
На другому кроці, по-перше, система шукатиме пропозиції про оренду автомобілів відповідно до запропонованих вами критеріїв пошуку, щоб знайти ідеальний автомобіль. Список орендних автомобілів у результатах пошуку зявиться в рейтингу, тому найдешевший отримує максимум від ваших грошей. Поряд із кожним автомобілем ви знайдете короткий опис автомобіля, вартість оренди автомобіля, деякі важливі відомості та умови бронювання. Функція "Я зберегла пропозицію" під кнопкою "Бронювання" дає вам можливість опублікувати свою пропозицію електронною поштою пізніше. Будь-ласка, натисніть кнопку "Бронювання", якщо ви вибрали.
Крок 3: Бронювання, Додатково
На даний момент ви отримаєте більш детальну інформацію про оренду вибраної машини, і ви зможете подати заявку на різні додаткові витрати на час прокату автомобіля. Тут ви знайдете додаткові послуги, які вам потрібно буде оплатити, коли ви заберете свій автомобіль на сайті прокату автомобілів. Такі додаткові послуги включають GPS, дитяче сидіння, снігові ланцюги, лижі. Якщо ви вибрали всі необхідні додаткові послуги, натисніть кнопку Далі
Крок 4: Бронювання, Вкажіть дані
На цьому кроці, будь-ласка, надішліть інформацію про драйвер / драйвер. Перевірте правильність даних та натисніть кнопку Бронювання. Тоді, відповідно до спливаючого вікна, якщо ви наймаєте орендну плату в аеропорту, будь ласка, надішліть номер рейсу.
Крок 5: Безпечний платіж, підтвердження
Будь ласка, виберіть відповідний спосіб оплати, а потім заповніть необхідні дані картки на основі вашої платіжної форми. Натиснувши кнопку "Бронювання", ви побачите сторінку підтвердження з номером бронювання. Після цього ви отримаєте електронний лист, що містить відомості про бронювання та важливу інформацію про сертифікат. Вам буде потрібно це в друкованій формі, коли ви отримаєте машину.